company logo

Elektronická přihláška

Návštěvy

TOPlist

Rozcestník Kalendář akcí

 

Přehled výukových programů, akcí, vystoupení a výstav

DUBEN 2014 

 

 

Oddělení sportovní a spol. výchovy: Línková Jana  

  • Výukové programy

DEN

CO

KDO

KDY

4.4.

České kněžny, královny a císařovny, Stateční rytíři a krásné dámy

 ZŠ Polabiny 2

(4. A a 4. C)

8,00-10,30 

10.4.

Stezka Viléma z Pernštejna (procházka)

 ZŠ Polabiny 1

(3.třída)

10,00-11,30

10.4.

Velikonoce

(přednáška + výroba přání)

ZŠ Lázně Bohdaneč

(1. a 2. třída)

13,30-15,30

11.4.

Velikonoce

(přednáška + výroba přání)

ZŠ Lázně Bohdaneč

(3. třída)

13,45-15,15

 

  

  • Ostatní akce 

DEN

CO

KDO

KDY

4.-6.4.

Soustředění v DDM BETA      

Country tance

9,00-17,00

9.4.

Olympiáda v Českém jazyce, I. kat., krajské kolo

 

9,00-14,00

10.4.

Olympiáda v Českém jazyce, II. kat., krajské kolo    

 

9,00-13,00

12.4.

Odemykání Chrudimky

zahájení vodácké sezóny

Vodáci  

22.4.

Vystoupení v rámci „Dne Země“       

 Country tance  

25.4.

Vystoupení v Pardubickém pivovaru – „Čarodějnice“

 Country tance  

26.4.

Čištění Orlice – plavba po Orlici a sbírání odpadků v přiděleném úseku

 Vodáci

 

 

 

Oddělení estetické výchovy: Folbrechtová Jitka 

  • Výukové programy

DEN

CO

KDO

KDY

14.4.

kreativní odpoledne pro ŠD  ZŠ Spořilov 13,00-15,00

29.4.

keramika  ZŠ Spořilov 4.A 8,30-10,30

 

  • Ostatní akce 

DEN

CO

KDE

KDY

19.3.-10.4.

Výstava výtvarné  soutěže „Evropa ve škole“ , krajské kolo – vítězné práce postupující do celostátního kola

OC Grand

10.4.

Velikonoční tvoření s DDM BETA Pardubice

OC Grand

9,00-17,30 

11.-12.4.

Svitavský dýchánek – účast na krajské přehlídce dětského divadla

 

12.4.

„VELIKONOCE“     obec Spojil  9,00-16,00

17.-18.4.

Celostátní kolo soutěže „Evropa ve škole“ – vyhodnocení soutěžních prací  DDM BETA

uzávěrka příjmu prací do 30.4.

Výtvarná soutěž pro MŠ, ZŠ, ZUŠ, DDM, DD vyhlášená DDM BETA Pardubice:      „ SVĚT  SPÍCÍ   I  BDÍCÍ…“   DDM BETA

 

 

Oddělení pohybové výchovy: Kudrnová Hana, Mgr. Němcová Barbora  

  • Ostatní akce

KDY

CO-KDE

KDO

5.-6.4.

SUT- Hlinsko

PS Hroch + TC BETA

11.-13.4.

CDO- Praha

PS Hroch 

12.4.

Taneční soutěž- Dvůr Králové

TC Beta 

12.4.

Taneční soutěž- Rychnov nad Kněžnou

PS Hroch + TC Beta 

13.4.

Taneční soutěž- Žďár nad Sázavou

TC Beta

19.4.

TSR- Chrudim

PS Hroch

26.4.

TSR- Praha

PS Hroch

26.4.

Taneční soutěž- Čáslav

TC Beta

27.4.

TSR- Praha

PS Hroch

 skupiny z PS HROCH mají kalendář akcí na pshroch.ddmstolbova.com 

 

 

 


Založeno na Joomla!. Designed by: business web host domain name terminology Valid XHTML and CSS.